Hakkımızda

Hakkımızda

            Başkent Ankara'nın en hızlı gelişen ilçelerinden biri olan Kahramankazan İlçesi, ticari firmalar noktasında da yükseliş göstermektedir. İhracat yapan büyük fabrikalardan bireysel şirketlere kadar oldukça fazla işletmeye ev sahipliği yapmaktadır. İlçemizdeki firmalarımızın tanıtımına katkı sağlamak amacıyla 12.09.2013 tarihinde Kazan Firma Rehberi www.kazansektor.com kurulmuştur.

            15 Temmuz 2016 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini devirmek için harekete geçen darbecilere karşı Türkiye halkı sokaklara dökülerek tankların önüne kendilerini atmış, F-16 savaş uçaklarına meydan okumuş ve darbeye dur diyerek tarihte görülmemiş bir direnişi gerçekleştirmiştir. Ülkemizin bir çok bölgesinde gösterilen direnişin sembol merkezlerinden biri de ilçemiz olmuş ve Kazan halkından 9 kardeşimiz şehit olmuş, 93 kardeşimiz de gazi olmuştur. İlçemizin bu fedakarlığı T.B.M.M kararıyla ödüllendirilerek ilk defa bir ilçeye "Kahraman" unvanı verilerek, ilçemizin ismi 25.10.2016 tarihinde Kahramankazan olarak değiştirilmiştir.

 

            İlçemizin isminin değişmesi nedeniyle Kazan Firma Rehberi ismi değiştirilerek Kahramankazan Firma Rehberi olmuştur. www.kahramankazansektor.com olarak ilçemize hizmet etmeye devam ediyoruz.

 

             Kahramankazansektor internet sitesinin amacı; Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde faaliyet gösteren firmaları tek çatı altında toplayarak, ilçenin sektörel gücünü ortaya koymak, firmaların faaliyet alanlarına yönelik tanıtımını yaparak ticari potansiyellerini arttırmak, Kahramankazan ilçemizdeki eleman ilanları ile iş arayan ve eleman arayanları buluşturmaktır.

            Kahramankazan Firma Rehberine kayıtlı olan esnaflarımız bu sayede ilçe halkına kendisini rahatlıkla tanıtabilmekte, ilçe halkı da ihtiyacı olan sektöre kolaylıkla ulaşma imkanına kavuşabilmektedir. Cilingirin telefonu, kuyumcu nerde, kasap nerde, gibi problemler son bularak bir tıkla www.kahramankazansektor.com'a girerek aradığınızı bulabilirsiniz.

              Kahramankazan Firma Rehberi ticari bir amaç gütmez, ticari faaliyette bulunmaz.Amaç ilçeye ve ilçe insanına katkı sağlamaktır.

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright, Her hakkı saklıdır. kahramankazansektor.com | 2020

Iyzico